Normalny rozmiar
Czcionka powiększona
Czcionka duża
WYNIKI KONKURSU
Data: 2010-06-07

 

LAUREACI CZĘŚCI PLASTYCZNEJ
KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III S.P.
I MIEJCE
 ANNA BIŁKA  - 8 LAT
„SMOK WAWELSKI”
Ś.SOCJOTERAPEUTYCZNA,
UL 11 LISTOPADA 86
KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III S.P.
 
II MIEJSCE
PIOTR PALUCH - 8 LAT
„PRACOWITY KRASNOLUDEK”
Ś.SOCJOTERAPEUTYCZNA,
 UL 11 LISTOPADA 86
KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III S.P.
 
III MIEJSCE
ANDRZEJ MOLL  - 9 LAT
„KOT W BUTACH”
Ś.SOCJOTERAPEUTYCZNA,
 PL. FABRYCZNY 1
KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III S.P.
 
WYRÓŻNIENIE
MIKOŁAJ HUCZEK - 8 LAT
„SMOK WAWELSKI”
Ś.ŚRODOWISKOWA,
UL. PRZY TORACH 1
KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III S.P.
 
 
KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI S.P.
I MIEJSCE
ANNA SMOLEŃ - 11 LAT
„BAZYLISZEK”
Ś.ŚRODOWISKOWA, UL. PRZY TORACH 1
KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI S.P.
 
II MIEJSCE
KLAUDIA STOKŁOSA - 11 LAT
„ZŁOTA RYBKA”
Ś.ŚRODOWISKOWA, UL. STAWOWA 29
KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI S.P.
 
III MIEJSCE
MAGDALENA KORYTKOWSKA - 12 LAT
„KRÓL LEW”
Ś.ŚRODOWISKOWA, UL GRZYBOWA 8
KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI S.P.
 
WYRÓŻNIENIE
JAROSŁAW FRYDEL - 11 LAT
„BABA JAGA”
Ś.SOCJOTERAPEUTYCZNA, PL. FABRYCZNY 1
KATEGORIA WIEKOWA: KL.I V-VI S.P.
 
KATEGORIA WIEKOWA:  GIMNAZJUM I WYŻEJ
I MIEJSCE
MAGDALENA STASICA - 16 LAT
„LEGENDA O MŁOSZOWSKIEJ WIEDŹMIE”
KLUB MŁODZIEŻOWY, UL. SOBIESKIEGO 6
KATEGORIA WIEKOWA: GIMNAZJUM I WYŻEJ
 
 
II MIEJSCE
KAMIL PALUCH - 13 LAT
„PIOTRUŚ PAN”
Ś.SOCJOTERAPEUTYCZNA,
UL 11 LISTOPADA 86
KATEGORIA WIEKOWA: GIMNAZJUM I WYŻEJ
 
III MIEJSCE
MARTYNA BIŁKA - 13 LAT
„BRZYDKIE KACZĄTKO”
Ś.SOCJOTERAPEUTYCZNA, UL 11 LISTOPADA 86
KATEGORIA WIEKOWA: GIMNAZJUM I WYŻEJ
 
III MIEJSCE
WIOLETTA WRONA - 15 LAT
„SMOK W PRZESTWORZACH”
KLUB MŁODZIEŻOWY, UL. SOBIESKIEGO 6
KATEGORIA WIEKOWA: GIMNAZJUM I WYŻEJ
 
WYRÓŻNIENIE
DARIA DROST - 13 LAT
„PORTRET MAŁGOSI Z BAJKI JAŚ I MAŁGOSIA”
Ś.ŚRODOWISKOWA, UL. TUWIMA 62
KATEGORIA WIEKOWA: GIMNAZJUM I WYŻEJ
 
KATEGORIA WIEKOWA: 3 – 6 LAT
I MIEJSCE
WANESA GREŃ - 6 LAT
„KACZKA DZIWACZKA”
Ś.ŚRODOWISKOWA, UL GRZYBOWA 8
KATEGORIA WIEKOWA: 3 – 6 LAT
 
 
II MIEJSCE
JUSTYNA PRZYBYŁA - 6 LAT
„KOPCIUSZEK”
Ś.ŚRODOWISKOWA, UL. PIOTRA SKARGI 4
KATEGORIA WIEKOWA: 3 – 6 LAT
 
III MIEJSCE
IGOR SOWIŃSKI - 6 LAT
„SMOK WAWELSKI”
Ś.ŚRODOWISKOWA, UL. SCHODOWA 3
KATEGORIA WIEKOWA: 3 – 6 LAT
 
KLUB SAMOPOMOCY „MILUSIŃSCY”
I MIEJSCE
DOROTA KRZANOWSKA
„KRÓLOWA ŚNIEGU”
KLUB SAMOPOMOCY „MILUSIŃSCY”
 
II MIEJSCE
RADOSŁAW STAWOWCZYK
„BRZYDKIE KACZĄTKO”
KLUB SAMOPOMOCY „MILUSIŃSCY”
 
III MIEJSCE
PIOTR DĘBIŃSKI
„SZEWCZYK DRATEWKA”
KLUB SAMOPOMOCY „MILUSIŃSCY”
 
WYRÓŻNIENIE
ILONA OŻÓG
„PSZCZÓŁKA MAJA”
KLUB SAMOPOMOCY „MILUSIŃSCY”
 
WYRÓŻNIENIE
DAWID ZIĘBA
„ZŁOTA RYBKA
KLUB SAMOPOMOCY „MILUSIŃSCY”


LAUREACI CZĘŚCI ORTOGRAFICZNEJ
KATEGORIA WIEKOWA: I-III KL.S.P.
I MIEJSCE
JAKUB KOWALSKI
Świetlica Środowiskowa przy ul. Sterniczej 26a
II MIEJSCE
CYPRIAN ZDEBSKI
Świetlica Środowiskowa przy ul. Tuwima 62
III MIEJSCE
PIOTR KRĘCICHWOST
Świetlica Środowiskowa przy ul. Tuwima 62
KATEGORIA WIEKOWA: IV-VI KL.S.P.
I MIEJSCE
DAGMARA POŁATYŃSKA                     RADOSŁAW MITURA
Świetlica Socjoterapeutyczna                 Świetlica Środowiskowa
przy ul. 11 Listopada 86                          przy ul. Stawowej 29
II MIEJSCE
BARBARA GÓRNY 
                                           Świetlica Środowiskowa                                             
 przy ul. Jesionowej 13    
 III MIEJSCE
ZUZANNA KUBICA
Świetlica Środowiskowa 
                             przy ul. Jesionowej 13                            
  
KATEGORIA WIEKOWA: GIMNAZJUM I WYŻEJ
I MIEJSCE
ROBERT PAWŁOWSKI            DAWID CHROBA         
Klub Młodzieżowy                 Klub Młodzieżowy
    przy ul. Sobieskiego 6           przy ul. Sobieskiego 6
II MIEJSCE
MONIKA HARAZIM                        SZYMON MOROŃ 
         Świetlica Środowiskowa               Świetlica Socjoterapeutyczna 
przy ul. Grzybowej 8                          przy Placu Fabrycznym 1
                III MIEJSCE                
 DOMINIK NAROŻYŃSKI                          KAJA BANACH
  Świetlica Środowiskowa                           Klub Młodzieżowy
           przy ul. Sterniczej 26a                    przy ul. Sobieskiego 6
 
 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby
- kliknij aby przeczytać szczegóły -