Normalny rozmiar
Czcionka powiększona
Czcionka duża
XIV MIĘDZYŚWIETLICOWA OLIMPIADA SPORTOWA
Data: 2018-07-05

XIV Międzyświetlicowa Olimpiada Sportowa jak co roku dostarczyła naszym podopiecznym wielu emocji. W dniach 26 i 27 czerwca obywały się rozgrywki eliminacyjne piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych oraz dwóch ogni w 3 kategoriach wiekowych.

3 lipca na kompleksie sportowym Orlik przy ul. Słowackiego rozegrano mecze finałowe piłki nożnej i dwóch ogni oraz towarzyski mecz siatkówki wychowawców i podopiecznych.

4 lipca dzieci i młodzież zmagali się w konkurencjach lekkoatletycznych. Podopieczni z Klubu Młodzieżowego z własnej inicjatywy malowali buźki młodszym kolegom. Stowarzyszenie Hajstra przygotowało i przeprowadziło konkurs wiedzy pt. „Niepodległy Olimpijczyk”, który wygrała Świetlica Środowiskowa „Matusiaki”.

O godzinie 14-tej odbyło się uroczyste wręczenie medali i pucharów ufundowanych przez Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego oraz dyplomów i nagród rzeczowych dla placówek, sponsorowanych przez nc+.

 Nagrody zwycięzcom wręczyli: Pan Dariusz Mrzygłód Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Pani Anna Olszowska Dyrektor Środowiskowego Centrum Pomocy w Bielsku-Białej oraz Pani Aleksandra Musiałek Zastępca Dyrektora ŚCP.

Dziękujemy wolontariuszom za pomoc, wszystkim podopiecznym za zaangażowanie,
zwycięzcom składamy gratulacje, życząc kolejnych sukcesów sportowych.

Zwycięzcy

Piłka Nożna, kat. wiekowa 2005 i młodsi

I miejsce: Świetlica Środowiskowa „W Dolinie Wapienicy”

II miejsce: Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

III miejsce: Świetlica Socjoterapeutyczna „Zakątek Uśmiechu”

Król Strzelców – Kacper K.

Piłka Nożna, kat. wiekowa 2000 - 2004

I miejsce: Klub Młodzieżowy „Nada Dachami”

II miejsce: Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

III miejsce: Świetlica Środowiskowa „Iskierka”

Król Strzelców – Kacper R.

Dwa ognie, kat. wiekowa 2008 i młodsi

I miejsce: Świetlica Socjoterapeutyczna „Fabryka Marzeń”

II miejsce: Świetlica Środowiskowa „W Dolinie Wapienicy”

III miejsce: Świetlica Socjoterapeutyczna „Zakątek Uśmiechu”

Dwa ognie, kat. wiekowa 2005 - 2007

I miejsce: Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

II miejsce: Świetlica Socjoterapeutyczna „Kraina Narnii”

III miejsce: Świetlica Socjoterapeutyczna „Fabryka Marzeń”

Dwa ognie, kat. wiekowa 2000 - 2004

I miejsce: Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

II miejsce: Klub Młodzieżowy „Nada Dachami”

III miejsce: Świetlica Środowiskowa „Iskierka”

Sprint, kat. wiekowa 2008 i młodsi

I miejsce: Emil B. Świetlica Socjoterapeutyczna „Zakątek Uśmiechu”

II miejsce: Mateusz P. Świetlica Środowiskowa „Iskierka”

III miejsce: Klaudiusz M. Świetlica Socjoterapeutyczna „Kraina Narnii”

Sprint, kat. wiekowa 2005 - 2007

I miejsce: Daniel T. Świetlica Środowiskowa „Iskierka”

II miejsce: Paweł H.  Świetlica Środowiskowa „W Dolinie Wapienicy”

III miejsce: Daniel K. Świetlica Środowiskowa „Matusiaki”

Sprint, kat. wiekowa 2000 - 2004

I miejsce: Paweł G. Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

II miejsce: Tomasz P. Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

III miejsce: Kacper B. Klub Młodzieżowy „Nad Dachami”

Rzut piłką, kat. wiekowa 2008 i młodsi

I miejsce: Tomasz H. Świetlica Środowiskowa „W Dolinie Wapienicy”

II miejsce: Arkadiusz W.  Świetlica Socjoterapeutyczna „Zakątek Uśmiechu”

III miejsce: Adam K. Świetlica Środowiskowa „W Dolinie Wapienicy”

Rzut piłką, kat. wiekowa 2005 - 2007

I miejsce: Nataniel S. Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

II miejsce: Oliwier R. Klub Młodzieżowy „Nad Dachami”

III miejsce: Kamil C. Świetlica Socjoterapeutyczna „Fabryka Marzeń”

Rzut piłką, kat. wiekowa 2000 - 2004

I miejsce: Konrad N. Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

II miejsce: Gabriel G. Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

III miejsce: Paweł G. Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

Skok w dal, kat. wiekowa 2008 i młodsi

I miejsce: Marcin M. Świetlica Środowiskowa „W Dolinie Wapienicy”

II miejsce: Tomasz H.  Świetlica Środowiskowa „W Dolinie Wapienicy”

III miejsce: Zuzanna M. Świetlica Środowiskowa „Pod Aniołami”

Skok w dal, kat. wiekowa 2008 i młodsi

I miejsce: Norbert M. Świetlica Socjoterapeutyczna „Kraina Narnii”

II miejsce: Dorian N. Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

III miejsce: Daniel K.  Świetlica Środowiskowa „Matusiaki”

Skok w dal, kat. wiekowa 2000 - 2004

I miejsce: Tomasz P. Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

II miejsce: Gabriel G. Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

III miejsce: Konrad N. Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

Sztafeta, kat. wiekowa 2008 i młodsi

I miejsce: Świetlica Środowiskowa „Iskierka”

II miejsce: Świetlica Socjoterapeutyczna „Kraina Narnii”

III miejsce: Świetlica Socjoterapeutyczna „Zakątek Uśmiechu”

Sztafeta, kat. wiekowa 2005 - 2007

I miejsce: Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

II miejsce: Świetlica Socjoterapeutyczna „Kraina Narnii”

III miejsce: Świetlica Środowiskowa „W Dolinie Wapienicy”

Sztafeta, kat. wiekowa 2000 - 2004

I miejsce: Świetlica Środowiskowa „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

II miejsce: Świetlica Środowiskowa „Iskierka”

III miejsce: Klub Młodzieżowy „Nad Dachami”

 

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby
- kliknij aby przeczytać szczegóły -