Normalny rozmiar
Czcionka powiększona
Czcionka duża
XIII MIĘDZYŚWIETLICOWA OLIMPIADA SPORTOWA
Data: 2017-07-05

Za nami XIII Międzyświetlicowa Olimpiada Sportowa. W dniach 27 i 28 czerwca odbyły się eliminacje piłki nożnej i dwóch ogni na terenie Orlika na Osiedlu Karpackim.
Kolejne dwa dni spędziliśmy na terenie Kompleksu sportowego "Orlik" przy ul. Słowackiego. 3 lipca rozegraliśmy finały piłki nożnej oraz półfinały i finały dwóch ogni, a także mecz towarzyski pomiędzy młodzieżą z Klubu Młodzieżowego „Nada Dachami” i Świetlicy Środowiskowej „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”.

Następnego dnia podopieczni wzięli udział w konkurencjach lekkoatletycznych następnie odbyło się uroczyste rozdanie medali, pucharów, dyplomów i nagród.

Serdecznie dziękujemy za ufundowanie medali i pucharów Wydziałowi Kultury Fizycznej i Turystyki, Bielsko-Bialskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za wsparcie podczas imprezy oraz udostępnienie obiektu, a także Zarządowi Karpackiej Spółdzielni Mieszkaniowej za udostępnienie Orlika.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim startującym zawodnikom.

ZWYCIĘZCY

 

Piłka nożna

I miejsce – „Zakątek Uśmiechu”
II miejsce – „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”
III miejsce – „Iskierka”

Król strzelców – Kacper Rusin

 

          Dwa ognie 2007 i młodsi

I miejsce – „Nad Stawami”
II miejsce – „Fabryka Marzeń”
III miejsce – „Kraina Narnii”

 

         Dwa ognie 2004 - 2006

I miejsce – „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”
II miejsce – „Kraina Narnii”
III miejsce – „Iskierka”

 

            Sztafeta 2007 i młodsi

I miejsce – „W Dolinie Wapienicy”
II miejsce – „Nad Stawami”
III miejsce – „Ster”

 

            Sztafeta 2004 - 2006

I miejsce – „Zakątek Uśmiechu”
II miejsce – „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”
III miejsce – „Nad Stawami”

 

Sztafeta 1999 - 2993

I miejsce – „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”
II miejsce – „Nad Dachami”
III miejsce – „Matusiaki”

 

            Skok w dal 2007 i młodsi

I miejsce – Ksawery Lazar „Fabryka Marzeń”
II miejsce – Patrycja Wiewióra „Nad Stawami”
III miejsce – Julia Machnikowska „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

 

            Skok w dal 2004 - 2006

I miejsce – Oliwier Woliński „Nad Stawami”
II miejsce – Dorian Nowak „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”
III miejsce – Kacper Komendera „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

 

            Skok w dal 1999 - 2003

I miejsce – Konrad Nowak „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”
II miejsce – Jan Hamerlak „Fabryka Marzeń”
III miejsce – Tomasz Pisarski „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

 

            Rzut piłką lekarską 2007 i młodsi

I miejsce –  Michał Kosiura „Ster”
II miejsce – Martyna Kubaszek „Nad Stawami”
III miejsce – Kacper Rafanowicz „W Dolinie Wapienicy”

 

            Rzut piłką lekarską 2004 - 2006

I miejsce –  Paweł Pszonka „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”
II miejsce – Filip Mendrok „Zakątek Uśmiechu”
III miejsce – Wiktoria Augustyn „Iskierka”

 

            Rzut piłką lekarską 1999 - 2003

I miejsce –  Andrzej Moll „Nad Dachami”
II miejsce – Konrad Nowak „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”
III miejsce – Patrycja Pocha „Nad Dachami”

 

            Sprint 2007 i młodsi

I miejsce – Mateusz Pihan „Iskierka”
II miejsce – Dawid Nieć „Nad Stawami”
III miejsce – Julia Machnikowska „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

 

Sprint 2004 - 2006

I miejsce – Krystian Pocha „Zakątek Uśmiechu”
II miejsce – Oliwier Woliński „Nad Stawami”
III miejsce – Dorian Nowak „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”

 

 

 

Sprint 1999 - 2003

I miejsce – Jakub Ramenda „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”
II miejsce – Tomasz Pisarski „Przyjazna Przystań u Św. Józefa”
III miejsce – Jakub Szlauer „Przyjazna Przystań u Św. Józef
a”

 

 

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby
- kliknij aby przeczytać szczegóły -