Normalny rozmiar
Czcionka powiększona
Czcionka duża
WAKACJE TUŻ, TUŻ!
Data: 2017-06-21

W ramach Akcji Lato 2017 proponujemy podopiecznym Placówek Wsparcia Dziennego wspólne spędzenie czasu. Aktywnych zachęcamy do udziału w XIII Międzyświetlicowej Olimpiadzie Sportowej. Czekają także zjazdy na torze saneczkowym na Dębowcu, korzystanie z pływalni Troclik, Panorama, Start, wyjścia do Zabawowa, na kręgle, na lody, do kina oraz piesze wędrówki po górach, zabawy na placach zabaw i boiskach. W razie niepogody w placówkach na dzieci czekać będą atrakcyjne gry i zabawy, zajęcia plastyczne, konkursy i quizy edukacyjne, seanse filmowe, komputer i in. ciekawostki.

Po raz kolejny pięćdziesięcioro dzieci wyjedzie na kolonie letnie do Mrzeżyna. A na najmłodszych czekać będzie Ciuchcia Beskidzka. Dzięki uprzejmości Fundacji ING Dzieciom, grupa podopiecznych wyjedzie do Chlebowej Chaty i Gazdówki w Górkach Małych, na Górę Żar i Magurkę. Zaś w ramach projektu dofinansowanego z funduszy europejskich pn. „Dziecko-Rodzina-Przyszłość” beneficjenci projektu zwiedzą Wrocław i Kraków oraz wezmą udział w warsztatach w Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich podopiecznych Placówek Wsparcia Dziennego do spędzenia z nami czasu wolnego, podczas letniego wypoczynku. Będzie się działo J

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby
- kliknij aby przeczytać szczegóły -